רישום מוקדם לשמות דומיין.ישראל

דף זה מיועד לרישום מוקדם לשמות דומיין.ישראל ברישום הפתוח
רגע לפני שמתחילים , מספר הבהרות לגבי תהליך הגשת הבקשות לרישום מוקדם:
הסיומת בעברית לשמות דומיין .ישראל יוצאת לדרך. החל מ 5/9/2022 יוכל כל אחד לרשום את הדומיין בעברית מלאה ובסיומת .ישראל, לדוגמא דומיין.ישראל , גלקום.ישראל , וכו. רישום הדומיינים בסיומת .ישראל יהיה ישירות תחת סיומת הדומיין ולא כמו בסיומת IL תחת co.il או org.il
1. הרישום המוקדם זמין החל מ- 18.05.2022 בשעה 14:00.
2. הגשת הבקשות דרך גלקום היא בשיטת כל הקודם זוכה, כלומר מי שהגיש את שם הדומיין קודם בגלקום, בקשתו תוגש קודם, בכפוף לתקנות איגוד האינטרנט ואילוצים טכניים במעמד הגשת הבקשות.
3. ייתכנו כפילויות במהלך הגשת הבקשות לרישום המוקדם. גלקום שומרת את הזכות הבלעדית לקבוע מי הבקשה שהוגשה קודם, ותשוגר קודם לצורך הרישום בפועל, עפי הרישומים במאגרי גלקום.
4. למרות הנאמר בסעיפים 2 ו 3 , ישנם שמות דומיין בעלי עדיפות וזכויות ראשוניות לרישום. לבעלי דומיינים באותו שם ובסיומת co.il או org.il ולבעלי סימן מסחרי רשום על אותו שם או בעלי חברות באותו שם, הכל עפי התקנות שפורסמו ע"י איגוד האינטרנט, ישנה עדיפות ברישום, גם אם הוגשו לאחר בקשה לרישום ללא ניצול העדיפות.
כך לדוגמא: הדומיין גלקום רשום בסיומת co.il , כלומר הגשת בקשה על הדומיין גלקום.ישראל ע"י בעל הדומיין הקיים, ועם פרטי בעל הדומיין הקיים, מקבלת עדיפות ברישום על פני הדומיין הזהה עם פרטי בעלים אחרים שאינו קשור לבעל הדומיין הקיים.
לצורך הגשת בקשות לרישום דומיינים בעלי עדיפות וזכויות ראשוניות לרישום, ישנו תהליך הגשת בקשות נפרד עבור שמות דומיינים אלו.
5. שיגור הבקשות שהוגשו לרישום בפועל יחל ב 5/9/2022 , מועד פתיחת מרשם .ישראל ולפי הלוז שייקבע ע"י איגוד האינטרנט.
לא תפסת – לא שילמת ! אם בקשת הרישום המוקדם לא יצאה לפועל מכל סיבה או הדומיין לא נרשם בפועל עבור המבקש, זכאי מבקש הרישום המוקדם לקבל את דמי הרישום המוקדם שנגבו בחזרה.
6. כמו בסיומת IL הקיימת בקשות רישום לסיומת .ישראל כרוכות באישור מוקדם של בעל הדומיין המיועד. ללא אישור, לא תשוגר הבקשה לרישום ובקשה מאוחרת יותר שאושרה, עשויה להישלח לרישום ולהירשם בפועל.
יש להקפיד על פרטי דומיין נכונים ומדויקים. שגיאה בפרטי הדומיין תמנע את רישומו בפועל ואף כאן עשוי דומיין שהתבקש מאוחר יותר להירשם בפועל לאור השגיאה ברישום הדומיין הראשון.
לרישום מוקדם של שמות הרשומים כבר בסיומת IL הקישו כאן
לרישום מוקדם של שמות דומיין.ישראל עבור בעלי סימן מסחרי או שמות חברות רשומות הקישו כאן
קראתי והבנתי, אפשר להמשיך.
אנא הכניסו את שם הדומיין בעברית וללא הסיומת .ישראל